Güvenilir Hizmet

Global Taşıyıclar ile Hizmet

Dünya Geneli Taşıma

Servex, dünya çapında ağlarda faaliyet gösteren uluslararasi bir nakliye firmasıdır. Özel deniz taşımacılığı (konteyner )gereksinimleriniz için özelleştirilmiş çözümler hizmetlerimizin kalbinde yer alır.
Nakliye hatları ile kapsamlı ve uzun vadeli ilişkilerimiz, büyük nakliye limanlarını kapsayan, en iyi transit sürelerini, tamamen esnek planlama ve alan koruma anlaşmalarını, bireysel nakliye ihtiyaçlarınızı karşılamak için küresel bir taşıyıcı portföyüne erişim sağlayabileceğiniz anlamına gelir.
Servex hem parsiyel konteyner (LCL) hem de full konteyner (FCL) gönderileri için esnek bir konteyner taşımacılığı hizmetleri yelpazesi sunabilir. Bunlar kapsamlı konteyner taşımacılığı yönetim hizmetlerinin yanı sıra dökme yük, proje yönlendirme, kısmi ve tam kiralama hizmetleri tarafından desteklenmektedir.

İşletmenizin büyüklüğü ne olursa olsun, özel uygulama ekiplerimiz sistemlerimize sorunsuz ve hızlı bir giriş sağlarken, e-servex takip sistemi ile gönderilerinizin mevcut durumu hakkında her zaman güncel olursunuz.

Tedarik zinciriniz veya bir parçası için bir ortağa ihtiyacınız varsa, Servex iş akışınızı sağlayabilir.

 

Sunduğumuz;

  • İthalat/İhracat Taşımaları
  • FCL/LCL Konteyner Taşımaları
  • Türkiye Aktarmalı Transit Taşımalar
  • Özel Ekipman Seçenekleri (Opentop, Flatrack, Reefer v.b.)
  • Zamanında ve Düzenli Evrak Teslim

ile, deniz kargo taşımalarında müşterinin ihtiyaçlarına yanıt verebilmektedir.