177+ Ülkeye Transfer

İhracat & İthalat

Adres Teslim Servis

Hava kargo hızlı hareket eder, zorlu ve değişkendir. Bu hava kargonun doğasıdır.
Dünyanın dört bir yanında uçak kargo icin kapasite ve talep göz açıp kapayıncaya kadar değişebilir, bu nedenle tedarik zincirinizin toplam bütünlüğünü korumak için istikrar ve güvenilirlik sağlayan bir iş ortağına sahip olmak şarttır.
Gönderileriniz ticari uçakların bagaj altında uçması gerekse de veya kargolarınız için kargo uçagna ihtiyaciniz olsa da Servex tüm hava kargolarınız için kişiye özel çözümler sağlayabilir.

Servex, tümü sizin için özel olarak tasarlanmış, eksiksiz, kapsamlı ve katma değerli ve uzman ürünler paketi sunan, profesyonel  hava kargo taşımacılığı sağlayıcılarından biridir. Dünya çapındaki ağımızda ihtiyaçlarınıza en uygun hizmeti seçebilirsiniz.
Alaska’dan Zanzibar’a, dünyanın neresi olursa olsun Servex hava kargo uzmanınız sadece bir tık veya bir çağrı uzaklıktadır.

İşinizin büyüklüğünden bağımsız olarak, özel uygulama ekiplerimiz sistemlerimize sorunsuz ve hızlı bir giriş sağlarken, e-servex takip sistemimiz ile gönderilerinizin mevcut durumu hakkında her zaman güncel bilgiye sahip olursunuz.

Hava kargo taşımacılığı tedarik zinciriniz için yeni fırsatlar yaratmak ve hava kargo taşımacılığı yönlendirme konusundaki geniş deneyimlerimizden yararlanmak için uzman arkadaşlarımızı arayın veya e-posta ile gönderin.

Hizmetlerimiz: özel ihtiyaçlarınız için en uygun olanı seçin